Czarny Dunajecul. Kamieniec Dolny 41
Kontakt:Prezes - Andrzej Turaj tel.: 516 019 375

Puszcza Niepołomice wygrywa AP Wisła Chochołowskie Termy Cup

6 marca, 2019
mr20190216-133

16 lutego na hali sportowej w Cichem odbył sie turniej rocznika 2008 AP Wisła Chochołowskie Termy Cup, w którym wystąpiły tak znane zespoły jak: Akademia Piłkarska Wisła Kraków, A.M. Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Puszcza Niepołomice, MFK Dolny Kubin Słowacja, Sokoliki Stary Sącz, Limanovia Limanowa, A.P. Wisła Czarny Dunajec oraz zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego AP Wierchy Rabka.

Organizatorem kolejnej edycji turnieju AP Wisła Cup była Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec, głównym sponsorem turnieju zostały Chochołowskie Termy, parterami turnieju była Gmina Czarny Dunajec oraz MEDIASPORT Profesjonalny Trening.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których zespoły walczyły o awans to ćwierćfinału. Hutnik Kraków oraz Cracovia zakończyły zmagania w swoich grupach na pierwszym miejscu, z turnieju na tym etapie odpadły druga drużyna Hutnika oraz UKS Sokoliki Stary Sącz.
Do ćwierćfinału pewnie awansowali gospodarze, jednak nie udało im się pokonać Limanovii i na tym etapie zakończyli rozgrywki, podobnie jak krakowska Wisła, która w rzutach karnych przegrała z Puszczą Niepołomice.

Najwięcej emocji było w półfinałach, gdzie Puszcza i Limanovia odprawiły po rzutach karnych dwie krakowskie drużyny Cracovii i Hutnika.
W derbowym meczu o trzecie miejsce Cracovia okazała się lepsza od Hutnika natomiast w finale Puszcza wygrała z Limanovią 1-0.

Statuetka najlepszego zawodnika trafiła do Przemysława Gołębia z Limanovii, najlepszym strzelcem został Mikołaj Czechowicz z Cracovii a najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Puszczy Jędrzeja Gruszkę.

 

Świetny turniej pod względem sportowym i organizacyjnym, cieszymy się, że udało się sprowadzić tak znane kluby na kolejny już turniej z cyklu Wisła Cup. Taki turniej to również świetna zabawa dla naszych zawodników, którzy nie przestraszyli się renomowanych piłkarskich marek i jak równy z równym walczyli we wszystkich spotkaniach.

Trener koordynator: Paweł Batkiewicz

AP WISŁA CZARNY DUNAJEC

Profesjonalna Akademia Piłkarska dostępna dla każdego. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy rodzinę APW
https://wislaczarnydunajec.pl/wp-content/uploads/2021/03/logo_male.png
© Copyright Vee!Gate 797 688 947

INFORMACJE

ADRES

ul. Kamieniec Dolny 41
34-470 Czarny Dunajec
NIP: 735-285-67-61

KONTAKT

Prezes – Andrzej Turaj
tel.: 516 019 375
Wiceprezes Jacek Hodorowicz
tel.: 501 651 541
Wiceprezes Maksymilian Sobula
tel.: 500 600 162
Koordynator – Łukasz Pazurkiewicz
tel.: 511 047 234
e-mail:
biurowislaczarnydunajec@gmail.com
---
Kontakt do trenerów w zakładce "kontakt"