Drukuj
Kategoria: Realcje

Trampkarze starsi po 4 spotkaniach zapewnili sobie awans go grupy mistrzowskiej z imponującym bilansem bramkowym 33 strzelonych bramek przy zaledwie jednej straconej.


W pierwszych dwóch spotkaniach podopieczni trenera Pawła Batkiewicza pokonali Wierchy Lasek 23-0, w kolejnym na własnym stadionie również zanotowali zwyciestwo pokonując zespół Orawa Jabłonka 4-0. W trzecim spotkaniu z Wiatrem Ludźmierz pomimo wielu bardzo dogodnych sytuacji w tym dwóch trafieniach w poprzeczke oraz świetnych interwencjach bramkarza gospodarzy piłka po akcjach Wiślaków nie mogła znaleźć drogi do siatki i Wisła ostatecznie przegrała 1-0. W czwartym spotkaniu trampkarze Wisły pewnie pokonali Jordan Jordanów 6-0 i przed ostatnim meczem z Orkanem Raba Wyżna mogli cieszyć sie z awansu.

 

Realizujemy swój plan przygotowań nie skupiając sie na tej pierwszej rundzie sezonu, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawe, że poziom sportowy zespołów może być różny. Dotyczy to również przegranej z Wiatrem, gdzie zaprezentowaliśmy sie bardzo dobrze, ale zabrakło nam szczescia i skuteczności, cały czas pracujemy nad tym na treningach i potrzeba jeszcze troche czasu, żeby wszystko w nowym systemie gry pracowało tak jak sobie tego życzymy.
Trener: Paweł Batkiewicz