O nas

A A A

W ostatnim zaległym spotkaniu 18 kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy zawodnicy trenera Pawła Batkiewicza podejmowali zespół Hutnika Kraków, dla gospodarzy był to mecz o zajęcie szóstego miejsca w lidze.


Gospodarze świetnie rozpoczęli spotkanie już w 1 minucie Barnowski doszedł do podania Masteli i gospodarze objęli prowadzenie. W 10 minucie ponownie dogrywał Mastela tym razem z rzutu wolnego, do piłki ruszyli Barnowski oraz Zatłoka i ta w zamieszaniu wpadła do siatki bramkarza Hutnika a gola zapisano na konto Dominika Zatłoki. Goście nie uczyli się na błędach ponieważ dwie minuty rzut wolny z tego samego miejsca i ponownie Radosław Mastela świetnie dograł tym razem do Latawca, który pewnie wykończył tą sytuację. Wiślacy nie zadowolili się trzy bramkowym prowadzeniem, w 14 minucie zagranie Gackowca świetnie przepuścił Zatłoka, dzięki czemu Barnowski znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie wykończył sytuację.
Wysokie prowadzenie uśpiło gospodarzy, którzy dwie minuty później stracili bramkę po nieporozumieniu bramkarza z defensorem Wisły, do przerwy 4-1.


Po zmianie stron gospodarze kontrolowali spotkanie a dobrze dysponowany tego dnia Szymon Barnowski zdobył kolejną bramkę i Wiślacy ostatecznie wygrali 5-1 co dało im dobre szóste miejsce w tabeli Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Kończymy sezon dobrym akcentem, już w ostatnim spotkaniu mimo osłabienia postawiliśmy się najlepszej drużynie w Małopolsce AP21 i dzisiaj ta forma została potwierdzona. Sezon uważam za udany, ostatecznie szóste miejsce, piłkarsko mogliśmy walczyć o pierwszą czwórkę, ale przy tak wąskiej kadrze i kilku kontuzjach trochę zabrakło, aczkolwiek wygrana z Cracovią w pierwszej rundzie, remis z Sandecją czy wysokie zwycięstwa z Krakusem i Hutnikiem na pewno pokazują, że idziemy w dobrym kierunku, gratulacje dla wszystkich zawodników

trener Paweł Batkiewicz


A.P. Wisła Czarny Dunajec- Hutnik Kraków 5-1 (4-0)

Barnowski (1’ 14’ 51’)
Nowak (15’)
Zatłoka ( 10’)
Latawiec (12’)

 

Skład Wisła: Haberny, Sobczak, Litera, Gackowiec, Szkodoń, Rapacz, Latawiec, Krużel, Zatłoka, Barnowski, Sztokfisz, Mastela, Bednarz, Haręza, Stachnik, Stopka