O nas

A A A

W 5 kolejce MLM Wisła Czarny Dunajec udała się na wyjazdowe spotkanie z młodzikami Unii Tarnów.

W 3 minucie boisko musiał opuścić kontuzjowany kapitan Wiślaków Oskar Stopka i to było główne wydarzenie pierwszej połowy, która nie obfitowała w klarowne sytuacje podbramkowe. Najbliżej zdobycia bramki tuż przed przerwą była Unia, po stracie jednego z obrońców Wisły w dobrej sytuacji znalazł się napastnik gospodarzy jednak dobrze w bramce spisał się Starowicz.


Po zmianie stron podopieczni trenera Pawła Batkiewicza mieli przewagę a zawodnicy Unii, głównie przerywali akcje gości licznymi faulami. Wiślacy dążyli do zdobycia bramki, jednak kilkukrotnie w zamieszaniu podbramkowym po rzutach rożnych brakowało finalizacji lub dobrze bronił bramkarz Unii, tak jak przy strzale Bartosza Fudali. Ostatecznie kibicie nie zobaczyli bramek w tym spotkaniu a zespoły podzieliły się punktami.

 

Przyjechaliśmy do Tarnowa po wygraną, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę braki kadrowe w tym spotkaniu, kontuzję Oskara na początku meczu , która mocno skomplikowała nam plany i fakt, że Unia w poprzedniej rundzie wygrała na naszym terenie, to należy szanować ten punkt. Tym bardziej, że był to typowy mecz walki, nasi zawodnicy włożyli w to spotkanie dużo sił i pokazali charakter, dlatego należą się im gratulacje.

trener Paweł Batkiewicz

 

ZKS Unia Tarnów- A.P. Wisła Czarny Dunajec 0-0

Skład Wisła:
Karol Starowicz, Jan Niezabitowski, Damian Mrożek, Maciej Ochmański, Oskar Stopka, Jan Klimowski, Szymon Macioł, Krystian Fryźlewicz, Bartosz Fudala, Miłosz Fudala, Maciej Kapłon, Tomasz Wilkowski, Karol Bilski, Jakub Bobek, trener Paweł Batkiewicz