O nas

A A A

29 maja w Czarnym Dunajcu odbyła się 2. runda rozgrywek żaków w ramach I grupy Żaków Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Gospodarze - Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec podejmowali wtedy u siebie NKP Podhale Nowy Targ i Lepietnicę Klikuszowa.

Pierwsze spotkanie z nowotarskim "Podhalem" zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej Akademii (5:1). Każdy z zawodników pokazał się z bardzo dobrej strony. Co ważne w tym wieku - naszym młodym adeptom futbolu nie brakowało radości z gry, a przy tym dostrzec mogliśmy również dynamikę w rozegraniu i efekty ciężkiej pracy na treningach naszych młodych graczy. Za to wszystko naszym zawodnikom należą się duże słowa uznania.

 

AP Wisła Czarny Dunajec - NKP Podhale Nowy Targ 5:1

 

W drugim meczu tego dnia nasi chłopcy mierzyli się z rówieśnikami z Klikuszowej. Ci grali prostą, ale skuteczną piłkę i nieraz stawali przed szansą na złamanie naszej defensywy. Tam doskonale spisywali się jednak Dawid Rebidas, Tomek Belicki i Klemens Bafia, którzy spokojnie rozbijali ataki naszych rywali. W ofensywie zabrakło nam nieco skuteczności, niemniej cieszy wzajemne zgranie i współpraca na boisku, dzięki której piłkarze naszego klubu wywalczyli cenny punkt, remisując 0:0.

 

AP Wisła Czarny Dunajec - Lepietnica Klikuszowa 0:0