O nas

A A A

Wisła Kraków stawia na współpracę z innymi klubami w zakresie szkolenia młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła. Partnerem trzynastokrotnego mistrza Polski od wielu lat jest szkółka piłkarska TS Wisła Kraków, ale to nie koniec nowych kierunków rozwoju.

 

Chcemy rozszerzyć dotychczasową formę współpracy w zakresie szkolenia młodzieży. Zawodnicy, którzy trenują w poniższych klubach, będą mieli okazję brać udział w organizowanych przez Wisłę treningach, testach, turniejach czy obozach przygotowawczych. Chcemy również, aby współpraca między trenerami Wisły oraz szkoleniowcami z Myślenic, Czarnego Dunajca, Zabierzowa czy innych klubów miała większy wymiar – w planach mamy stworzenie wspólnych projektów dotyczących szkolenia dzieci, ich rozwoju sportowego, a także integracji lokalnej społeczności
Dariusz Marzec
trener koordynator grup młodzieżowych Wisły Kraków
 

 

Obecnie klubami partnerskimi są:

 

 

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec prowadzi ciągłe zapisy do wszystkich grup wiekowych.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 do 15 lat chłopców i dziewczynki. 

  • Akademia 1 (A1) – dzieci od 5 – 9 lat – kategoria wiekowa  Skrzaty i  Żaki
  • Akademia 2 (A2) – dzieci od 10 – 11 lat - kategoria wiekowa  Orliki
  • Akademia 3 (A3) – dzieci od 12 – 13 lat – kategoria wiekowa Młodziki
  • Akademia 4 (A4) – młodzież od 14 – 15 lat - kategoria wiekowa  Trampkarze

 

Aby dołączyć do nas wystarczy przyjść na trening i zgłosić chęć uczestnictwa u trenera prowadzącego.

Aktualne terminy i miejsce treningów dla poszczególnych grup publikowane są na bieżąco  w sekcji kalendarza na naszej stronie głównej. Aby trenować z nami wystarczy posiadać strój sportowy oraz odpowiednie obuwie piłkarskie w okresie letnim  korki typu laczki, a w okresie zimowym  halówki.

 

Jeżeli spodoba się wam nasz trening  i zdecydujecie się dołączyć do nas konieczne będzie spełnienie trzej prostych formalnych kroków

1Wykonanie podstawowych badań lekarskich. 
Badania lekarskie wykonane przez lekarza medycyny sportowej w tym: badania ogólne , EKG, badania analityczne: morfologia, cukier ogólny, lub według zaleceń lekarza.

2Wypełnienie wniosku członkowskiego.
Plik wniosku do wypełnienia tutaj

3Zapoznanie się i akceptacja Regulaminu.
Plik z Regulaminem Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec tutaj

 

Opłata miesięczna wynosi 40 zł (35 na drugie i kolejne dziecko w akademii) płatność do 10 każdego miesiąca na konto Akademii:

AKADEMIA PIŁKARSKA WISŁA CZARNY DUNAJEC

ul. Parkowa 1/7 34-470 Czarny Dunajec

BS Czarny Dunajec 64 8792 0008 0000 0001 8571 0001  

W tytule przelewu „imię i nazwisko zawodnika”

 

Sponsorzy - strona w przygotowaniu ...

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec powstała 15 lutego 2013. Statutowym celem Akademii jest podejmowanie działań dla zapewnienia rozwoju psychofizycznego, wychowania, doskonalenia uzdolnień i sprawności, zachowania zdrowia człowieka, w tym w szczególności dzieci i młodzieży oraz krzewienia wiedzy i utrwalania zwyczajów w tym zakresie.

Akademia podejmuje liczne działania w celu planowania i organizacji życia sportowego członków klubów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe, uczestniczy w licznych imprezach sportowych.  

Organizuje zajęcia sportowe w celu wszechstronnego rozwoju sprawności  fizycznej i umysłowej członków klubu, a także w celu zapobiegania patologiom społecznym. 

Akademia organizuje liczne wyjazdy rodzinne na mecze ligowe oraz Reprezentacji Polski, organizuje również obozy szkoleniowe dla dzieci i młodzieży.

Poprzez uczestnictwo w realizacji zadań Akademii dzieci kształtują pozytywne cechy charakteru i osobowości.

 

Zarząd akademii:

  • Andrzej Turaj – prezes zarządu
  • Jacek Hodorowicz - w-ce prezes zarządu
  • Marcin Rafacz – w-ce prezes zarządu
  • Robert Ochmański – skarbnik
  • Stanisław Haberny – członek zarządu

 

Wszystkich sympatyków Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec serdecznie zachęcamy do czynnego wspierania i uczestniczenia w życiu naszej organizacji poprzez złożenie deklaracji Członkowskiej.

Członkiem zwyczajnym Akademii zgodnie ze Statutem może zostać osoba pełnoletnia, która złoży pisemną deklarację i zostanie przyjęta przez Zarząd Akademii. 

Status członka zwyczajnego Akademii zapewnia prawo głosu w trakcie Walnych Zebrań co umożliwia realny wpływ na działalność i rozwój Akademii.

 

    STATUT Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec

    Deklaracja Członkowska

 

Kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec

 

 

Maksymilian Sobula

Maksymilian Sobula

- ur. 1988 r. w Nowym Targu , absolwent AWF w Krakowie na kierunkach: Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia z Odnową Biologiczną.

Instruktor piłki nożnej posiadający licencję PZPN B oraz UEFA B. Trener gimnastyki sportowej, pływania, instruktor sportów siłowych, narciarstwa i snowboardu, opiekun kolonijny.

Wielokrotny uczestnik konferencji i warsztatów szkoleniowych organizowanych w Polsce przez PZPN oraz UEFA. Odbył dwu tygodniowy staż zagraniczny w Chicago

Zawodnik AZS Nowy Sącz, Lepietnica Klikuszowa, w wieku szkolnym wicemistrz Polski unihokeja.

Trener grup młodzieżowych w klubach Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec, Wiatr Ludzmierz, Foodball Academy

 

Paweł Batkiewicz

Paweł Batkiewicz

 ur. 21.11.1983 w Zakopanem. Absolwent AWF w Krakowie kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie Sprzedażą na Rynkach Krajowych i Międzynarodowych.

Trener z licencją UEFA B, instruktor pływania, piłki nożnej, narciarstwa zjazdowego.

Były członek Kolegium Sędziów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie. Wielokrotny uczestnik konferencji i warsztatów szkoleniowych PZPN i UEFA.

Zawodnik piłkarskich klubów: Huragan Waksmund, Wawel Kraków, Przełęcz Łopuszna oraz klubu MMA Adrenalina Fight Częstochowa.

Instruktor Wykładowca w firmie LUKASPORT odpowiedzialny za szkolenie narciarskie oraz organizację zawodów narciarskich w Polsce i Austrii, ponadto instruktor narciarstwa zjazdowego w Stacja Narciarskiej Murzasichle oraz Pardałówka Zakopane.

Były Dyrektor Sprzedaży i Manager Operacyjny w firmie Kamex ( LeeCooper Polska). Obecnie właściciel firmy MEDIASPORT, trener grup młodzieżowych w klubach Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec oraz NKP Podhale Nowy Targ.