O nas

A A A

Trampkarz - Trener Paweł Podczerwiński 

03-02 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

05-02 PIĄTEK godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

10-02 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

12-02 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

17-02 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

19-02 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

24-02 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

26-02 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

 

SKRZATY : Trener Marek Jakubczak

Przerwa świąteczna od 23 grudnia do 4 stycznia

 

ŻAKI: Trener Maks Sobula 

02-02 WTOREK godz.16:30 - 18:00 - Hala Cz.Dunajec

04-02 CZWARTEK  godz.17:45 - 19:00 -  Hala Cz.Dunajec

MŁODZIKI 1:  Trener Paweł Podczerwiński

03-01 NIEDZIELA turniej St. Korczyka Waksmund - I drużyna wyjazd godz. 10:45 - II drużyna wyjazd 15:20. Zbiórka stadion Cz.Dunajec

08-01 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec - trening odwołany z powodu niedostępności hali

13-01 ŚRODA godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

15-01 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec

22-01 PIĄTEK Turniej halowy w Cichem

27-01 ŚRODA godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

29-01 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec

 

MŁODZIKI 2: Trener Paweł Batkiewicz

04-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

07-01 CZWARTEK  godz. 16:30 - 18:00 -  Hala Ciche

11-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

14-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec

18-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

21-01 CZWARTEK  godz. 16:30 - 18:00 -  Hala Ciche

25-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

28-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec

ORLIKI:  Trener Paweł Batkiewicz

01-02 PONIEDZIAŁEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz. Dunajec

04-02 CZWARTEK  godz. 16:30 - 17:45 -  Hala Cz. Dunajec

 

Drużyna NIEBIESKICH 
  • Wojtek Rafacz
  • Kuba Fryźlewicz
  • Jan Klimowski
  • Hubert Hodorowicz
  • Oskar Stopka
  • Maciej Ochmański
  • Rafał Głowacz
  • Mateusz Dziekański
  • Kuba Bobek
  • Krystian Fryźlewicz
  • Łukasz Stołowski
  • Radek Bober
  • Kamil Bober
  • Michał Winnicki
  • Szymon Szczurek
  • Hubert

 

Drużyna CZERWONYCH
  • Janusz Gonciarczyk
  • Norbert Pluciński
  • Paweł Bobek
  • Sebastian Bzdyk
  • Filip Ponicki
  • Marcin Krzysiak
  • Lucjan Wilk - Juraszek
  • Agnieszka Haberna
  • Angelika Gacek
  • Dawid Czuj
  • Bartek Jarończyk
  • Paweł Orszula
  • Maciej Sterczula
  • Andrzej Zatłoka
  • Bartek Michulec
  • Dawid Kwak
  • Wiktor

 

Trampkarz - Trener Paweł Podczerwiński - trening odwołany z powodu niedostępności hali

08-01 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

10-01 NIEDZIELA turniej St. Korczyka Waksmund - wyjazd 9:30. Zbiórka stadion Cz.Dunajec

13-01 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

15-01 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

22-01 PIĄTEK  Turniej halowy w Cichem

27-01 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

29-01 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec