O nas

A A A

W pierwszym spotkaniu Małopolskiej Ligi Trampkarzy podopieczni Pawła Batkiewicza rozgromili w wyjazdowym meczu w Pyzówce Victorię 1918 Jaworzno 0-12 i zostali liderem grupy I Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Już w pierwszej minucie Kacper Latawiec po indywidualnej akcji mógł dać prowadzenie Wiślakom, jednak jego strzał zatrzymał bramkarz Victorii. W odpowiedzi zawodnicy z Jaworzna mieli świetną sytuację po nieporozumieniu w formacji defensywnej pomiędzy Literą a Habernym jednak ich zawodnik trafił w zewnętrzną część słupka. W 10 minucie Barnowski nie trafił w bramkę w świetnej sytuacji. W końcu strzelanie rozpoczął Krużel, kolejną bramkę świetnie wypracował Barnowski podając do Sztokfisza. W kolejnej sytuacji na listę strzelców w końcu wpisał się Barnowski. Kolejne bramki były już tylko kwestią czasu i Wisła ostatecznie wygrała 0-12.

Bramki dla Wisły: Barnowski 5x, Krużel 3x, Sztokfisz, Latawiec, Stachnik, Macioł.