O nas

A A A

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obozową Akademii Perfect Skills. Jest to oferta głownie dla żaków, ale nie tylko, szczegóły u trenera Maksa.

Drużyna Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec zapewniła sobie udział w kolejnym sezonie elitarnej Małopolskiej Lidze Młodzików. W związku z tym, w piątek 23.06 o godz 18:30 na stadionie w Czarnym Dunajcu zostaną przeprowadzone testy do drużyny młodzików rocznik 2005/2006.

 

Zarząd Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec zachęca do skorzystania z nowej formy wsparcia naszego stowarzyszenia. Forma ta polega na przekazaniu 1% podatku podczas sporządzania rozliczenia rocznego PIT.

Wystarczy wpisać nr KRS 0000270261 oraz podać cel szczegółowy "WISŁA CZARNY DUNAJEC 7914

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec informuje że są już dostępne kalendarze na rok 2017.

Zarząd AP Wisła Czarny Dunajec zaprasza do zapoznania się z ofertą zimowego zgrupowania w Nadrzeczu koło Biłgoraja.

Szanowni Państwo

Zarząd Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec informuje że od 01-10-2016 r, ulega zmianie składka za treningi dzieci w Akademii. Nowa składka wynosi 40 zł miesięcznie ( przy jednym dziecku w Akademii) oraz 35 zł od dziecka przy dwójce bądź większej ilości dzieci.

Wakacje już coraz bliżej, w związku z tym Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec ogłasza zapisy na obozy piłkarskie organizowane przez firmy profesjonalnie zajmujące się organizacją obozów dla dzieci.