O nas

A A A

Już w najbliższą sobotę kolejny turniej z cyklu A.P. Wisła Cup, tym razem obok stałych bywalców takich A.P. Wisła Kraków czy Limanovia po raz pierwszy pojawi się reprezentant 1 ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec na szósta edycję Pikniku Piłkarskiego.
Jak co roku gwarantujemy mnóstwo emocji i rodzinnej zabawy.

Poniżej przedstawiamy program Pikniku:

Serdeczne zapraszamy na V Piknik Piłkarski organizowany przez naszą Akademię. W tym roku piknik odbędzie się 17 września, miejsce stadion sportowy w Czarnym Dunajcu.

Informujemy iż Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec organizuje wyjazd na mecz 7 kolejki extra klasy Wisła Kraków vs Lechia Gdańsk.

Zarząd Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec informuje że V piknik piłkarski odbędzie się 17 września, niedziela, na stadionie w Czarnym Dunajcu.

Szczegóły oraz program pikniku podamy wkrótce. Chętnych do współpracy przy organizacji prosimy o kontakt z trenerami.

Prezes Zarządu: Andrzej Turaj

Małopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił drużyny występujące w młodzieżowych rozgrywkach ligowych na poziomie wojewódzkim w sezonie 2017/2018, głównym reprezentantem regionu będzie A.P. Wisła Czarny Dunajec, która jako jedyna drużyna z Podhala będzie występować w dwóch kategoriach wiekowych na poziomie wojewódzkim.

Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec serdeczne zaprasza na IV Piknik Piłkarski. Impreza odbędzie się 7 sierpnia (niedziela) na stadionie w Czarnym Dunajcu.