O nas

A A A

Kolejny turniej z cyklu A.P. Wisła Cup tym razem poświęcony był zmaganiom zawodników z rocznika 2011/2012.
W turnieju wystąpiło 12 zespołów, takich jak: Hutnik Kraków, Szkółka Piłkarska Wisła Kraków, Limanovia, KS Kabel Kraków, AP Mam Talent, AP Respect Szalowa, Raba Dobczyce, Karpaty Siepraw, KS Niedzica, KS Zakopane, Wiatr Ludźmierz oraz gospodarze AP Wisła Czarny Dunajec.


W pierwszej fazie rywalizowano w dwóch grupach, które wygrały odpowiednio Hutnik Kraków oraz AP Mam Talent, gospodarze Wisła Czarny Dunajec zajeli trzecie miejsce w swojej grupie uzyskując kwalifikacje do Ligi Mistrzów.
W związku z trudnymi warunkami pogodowymi druga faza turnieju została skrócona i zespoły rywalizowały ze swoimi odpowiednikami z drugiej grupy według rozstrzygnieć z pierwszej fazy turnieju. O trzecie miejsce rywalizowały zespoły, które zajeły drugie miejsca w swoich grupach eliminacyjnych KS Kabel Kraków oraz KS Zakopane, po zaciętym meczu w regulaminowym czasie nie było rozstrzygnięcia, wiec o zajęciu miejsca na podium dycydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali podopieczni trenera Wiktora Pawlicy.


W finałowym straciu Hutnik Kraków pewnie pokonał AP Mam Talent Limanowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Ronij z Hutnika Kraków a najlpepszym zawodnikiem wybrany został Ksawery Bieda z AP Mam Talent.


Skład Hutnika Kraków: Filip Kołodziej, Alan Wąchała, Adam Dawicki, Szymin Ronij, Adam Tokarz, Oskar Gil, Maks Leśniak, Filip Nowicki, Illia Kozachenko, trener Mateusz Król
Skład AP Mam Talent: Jakub Dziedzic, Przemysław Ptak, Jakub kukla, Hubert Ferenc, Piotr Kiełbasa, Ksawery Bieda, Bartłomiej Kałużny, Oliwier Mrózek, Karol Bugajski, Franciszek Potoniec, trener Kamil Musiał
Skład KS Zakopane: Wojtek Adamczewski, Rafał Suchowiak, Hubert Wydra, Jaś Słodyczka, Jaś Budzowski, Kuba Galica, Dawid Święs, Łukasz Bachleda- Duch, trener Wiktor Pawlica

 

DSC_0538
DSC_0546
DSC_0433
DSC_0456
DSC_0462
DSC_0496
DSC_0515
DSC_0526
DSC_0536
DSC_0544
DSC_0553
DSC_0556
DSC_0558
DSC_0581
DSC_0582