O nas

A A A

26 maja Skrzaty Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec rozpoczęła nowy sezon ligowy meczem z Dunajcem Ostrowsko. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Skrzatów AP Wisła.

Już po 3 minutach AP Wisła prowadziła 3:0 po bramce Huberta Krupy i dwóch bramkach Viktora Stękały. Chłopcy z Czarnego Dunajca byli bardzo ruchliwi i waleczni. Raz za razem odbierali piłkę przeciwnikowi i stwarzali bardzo dużo sytuacji pod bramką przeciwnika. Mecz zakończył się 4:2 dla AP Wisły.

Tego dnia odbyły się dwa mecze pomiędzy tymi zespołami. W drugiej rozgrywce podobnie jak w pierwszej waleczność i ruchliwość dominowała w drużynie AP Wisła. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla Skrzatów z AP Wisły. 

 

Chłopcy z AP Wisły Czarny Dunajec walczyli o każdą piłkę i świetnie grali w odbiorze piłki przeciwników. Dzisiaj to zaowocowało sukcesem. Kiedy chłopcy strzelają bramki i w dodatku jeszcze wygrywają, to jest to dla nich na tym etapie wiekowym bardzo ważne. Świetnie się ogląda, kiedy czerpią radość z całej gry, nie tylko z bramek, ale także z odbiorów, udanych wślizgów, obronionych strzałów, czy też udanych akcji kolegów. Tak dzisiaj było w drużynie AP Wisły z Czarnego Dunajca.  Najważniejsze jest, aby chłopcy świetnie się bawili na boisku i czerpali radość z gry, by poprzez dobrą zabawę zwiększać ich zamiłowanie do piłki nożnej i sportu.<br/
Trener Michał Bałos