O nas

A A A

Dnia 27 maja ruszyła liga orlików na stadionie w Czarnym Dunajcu. Pierwszy mecz z ASY Zakopane Wisła zagrała bardzo nerwowo i widać było przerwę w treningach oraz zgrania.

Co doprowadziło do wyniku 1:1 gdzie stracona bramka to brak doświadczenia w bramce. Mimo ze Wiślacy cały czas atakowali, i mimo próby odrobienia wyniki remisowego nie udało się urwać 3 pkt. Kolejny mecz z Didi gol gdzie Didi gol wygrał 3:1 z ASY Zakopane młodzi wiślacy rozgromili zespół z Rabki 5:1 gdzie z dobrej strony pokazał się Paweł Gawron strzelając 3 bramki ... oraz po jednej Filip Baniowski i Andrzej Zatłoka....

W meczu z ASY Zakopane brakło zgrania i komunikacji. W przerwie powiedzieliśmy sobie w szatni jak gramy co gramy i zaczęło się to przekładać na bramki... słyszałem dużo opinii ... ze strony ludzi ... ale inna jest gra w orlikach inna w żakach, tu liczą się indywidualne akcji zawodników na małym boisku i z tego jestem zadowolony bo w młodzikach na dużo większym boisku będzie to owocem do sukcesu.

Trener: Maksymilian Sobula