O nas

A A A

SKRZATY : Trener Marek Jakubczak

Przerwa świąteczna od 23 grudnia do 4 stycznia

 

ŻAKI: Trener Maks Sobula 

05-01 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

07-01 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

12-01 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

14-01 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

19-01 WTOREK TURNIEJ ŻAK - Hala Ciche

26-01 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

28-01 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

ORLIKI:  Trener Paweł Batkiewicz

02-01 SOBOTA turniej St. Korczyka godz. 7:45 - 11:45 -  Waksmund

04-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

07-01 CZWARTEK  godz. 16:30 - 18:00 -  Hala Ciche NIEBIESCY

07-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec CZERWONI

11-01 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

14-01 CZWARTEK  godz. 16:30 - 18:00 -  Hala Ciche  CZERWONI

14-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec  NIEBIESCY

16-01 SOBOTA godz. 13:00 - 16:00 - Hala Ciche

18-01 PONIEDZIAŁEK godz. 11:30 - 13:00 - Hala Cz. Dunajec

21-01 CZWARTEK  godz. 16:30 - 18:00 -  Hala Ciche NIEBIESCY

21-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec CZERWONI

25-01 PONIEDZIAŁEK godz. 12:00 - 13:30 - Hala Cz. Dunajec

28-01 CZWARTEK  godz. 11:30 - 13:00 -  Hala Cz. Dunajec NIEBIESCY

28-01 CZWARTEK  godz. 13:00 - 14:30 -  Hala Cz. Dunajec CZERWONI

28-01 CZWARTEK  godz. 18:30 - 20:00 -  Hala Cz. Dunajec NIEBIESCY

 

Drużyna NIEBIESKICH 
  • Wojtek Rafacz
  • Kuba Fryźlewicz
  • Jan Klimowski
  • Hubert Hodorowicz
  • Oskar Stopka
  • Maciej Ochmański
  • Rafał Głowacz
  • Mateusz Dziekański
  • Kuba Bobek
  • Krystian Fryźlewicz
  • Łukasz Stołowski
  • Radek Bober
  • Kamil Bober
  • Michał Winnicki
  • Szymon Szczurek
  • Hubert

 

Drużyna CZERWONYCH
  • Janusz Gonciarczyk
  • Norbert Pluciński
  • Paweł Bobek
  • Sebastian Bzdyk
  • Filip Ponicki
  • Marcin Krzysiak
  • Lucjan Wilk - Juraszek
  • Agnieszka Haberna
  • Angelika Gacek
  • Dawid Czuj
  • Bartek Jarończyk
  • Paweł Orszula
  • Maciej Sterczula
  • Andrzej Zatłoka
  • Bartek Michulec
  • Dawid Kwak
  • Wiktor

 

ŻAKI: Trener Maks Sobula 

 

 

SKRZATY : Trener Michał Kantor

 

 

Trampkarz - Trener Paweł Podczerwiński

 

ORLIKI:  Trener Maks Sobula 

 

 

Młodzik 1 - Trener Podczerwiński

02-10 PIĄTEK godz. 15:30 - Stadion

05-10 PONIEDZIAŁEK godz. 15:30 - Orlik

06-10 WTOREK godz. 16:00 Mecz ligi Młodzików  - KS Zakopane  - Akademia Wisła Czarny Dunajec 14.00 godzina stadion 

09-10 PIĄTEK godz. 15:30 - Stadion

12-10 PONIEDZIAŁEK godz. 15.30 - Orlik

13-10 WTOREK godz. 15:00 Mecz ligi Młodzików - Akademia Wisła Czarny Dunajec - Górale Nowy Targ 13:30 godzina stadion 

13-10 WTOREK godz. 16:30 - Stadion  (zaległy trening z września) 

16-10 WTOREK godz. 15:00 Mecz ligi Młodzików - Akademia Wisła Czarny Dunajec - Górale Nowy Targ 13:30 godzina stadion 

16-10 PIĄTEK godz. 15:30 - Stadion

19-10 PONIEDZIAŁEK godz. 15.30 - Orlik

20-10 WTOREK godz 15:00 Mecz ligi Młodzików  - Jordan Jordanów  - Akademia Wisła Czarny Dunajec 13.00 godzina stadion 

23-10 PIĄTEK godz. 15:30 - Stadion

26-10 PONIEDZIAŁEK godz. 15:30 - Orlik

30-10 PIĄTEK godz. 15:30 - Stadion

 

 

Młodzik 2 - Trener Batkiewicz

01-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

06-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

08-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

13-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

15-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

20-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

22-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

27-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

29-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion