O nas

A A A

02-10 PIĄTEK godz. 17:00 - stadion

03-10 SOBOTA godz. 11:00 - Mecz ligi Trampkarzy  Skawianin Skawa  - Akademia Wisła Czarny Dunajec 9:00 godz. stadion

05-10 PONIEDZIAŁEK godz 17:00 - orlik

09-10 PIĄTEK godz. 17:00 - stadion

10-10 SOBOTA godz.14:00 Mecz ligi Trampkarzy - Akademia Wisła Czarny Dunajec - Biali Biały Dunajec 12:30 godz. stadion

12-10 PONIEDZIAŁEK godz 17:00 - orlik

16-10 PIĄTEK godz. 17:00 - stadion

17-10 SOBOTA godz. 11:00 Mecz ligi Trampkarzy  Lubań Tylmanowa  - Akademia Wisła Czarny Dunajec 8:00 godz. stadion 

19-10 PONIEDZIAŁEK godz 17:00 - orlik

23-10 PIĄTEK godz. 17:00 - stadion

24-10 SOBOTA godz. 9:00 boisko  Czarny Dunajec trening nadrobiony z września

26-10 PONIEDZIAŁEK godz 17:00 - orlik

30-10 PIĄTEK godz. 17:00 - stadion

 

 

MŁODZIKI 1:  Trener Paweł Podczerwiński

13-11 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec

18-11 ŚRODA godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

20-11 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec

25-11 ŚRODA godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

27-11 PIĄTEK godz. 17:00 - 18:30 - Hala Cz.Dunajec

 

MŁODZIKI 2: Trener Paweł Batkiewicz

09-11 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec ODWOŁANE

12-11 CZWARTEK  godz. 17:30 - 19:00 -  Hala Ciche

16-11 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

19-11 CZWARTEK  godz. 17:30 - 19:00 -  Hala Ciche

23-11 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

26-11 CZWARTEK  godz. 17:30 - 19:00 -  Hala Ciche

30-11 PONIEDZIAŁEK godz. 16:00 - 17:30 - Hala Cz. Dunajec

Trampkarz - Trener Paweł Podczerwiński

13-11 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

18-11 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

20-11 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00- Hala Cz.Dunajec

25-11 ŚRODA godz. 17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

27-11 PIĄTEK godz. 18:30 - 20:00 - Hala Cz.Dunajec

 

MŁODZIKI 1:  Trener Paweł Batkiewicz

 

MŁODZIKI 2005:  Trener Paweł Batkiewicz

grupa 2: rocznik 2005,2006 i nabór

 

 

SKRZATY : Trener Jakubczak

01-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

06-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

08-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

13-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

15-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

20-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

22-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

27-10 WTOREK godz.17:00 - Stadion

29-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

 

 

ŻAKI: Trener Sobula 

01-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

05-10 PONIEDZIAŁEK Liga Żaków godz. 15:00 - Waksmund
Zbiórka godz. 14:00 parking Urząd Gminy Cz.Dunajec

06-10 WTOREK godz.17:00 - Orlik

08-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

13-10 WTOREK godz.17:00 - Orlik

15-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

20-10 WTOREK godz.17:00 - Orlik

22-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

27-10 WTOREK godz.17:00 - Orlik

29-10 CZWARTEK  godz.17:00 -  Stadion

 

SKRZATY : Trener Marek Jakubczak

10-11 WTOREK godz.16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

13-11 PIĄTEK  godz.16:00 - 17:30 -  Hala Cz.Dunajec

17-11 WTOREK godz.16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

20-11 PIĄTEK  godz.16:00 - 17:30 -  Hala Cz.Dunajec

24-11 WTOREK godz.16:00 - 17:30 - Hala Cz.Dunajec

27-11 PIĄTEK  godz.16:00 - 17:30 -  Hala Cz.Dunajec

 

ŻAKI: Trener Maks Sobula 

10-11 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

12-11 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

17-11 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

19-11 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

24-11 WTOREK godz.17:30 - 19:00 - Hala Cz.Dunajec

26-11 CZWARTEK  godz.17:00 - 18:30 -  Hala Cz.Dunajec

ORLIKI:  Trener Batkiewicz

01-10 CZWARTEK  godz.15:30 -  Stadion

02-10 PIĄTEK Liga Orlików godz. 15:00 LUDŹMIERZ
Zbiórka godz. 14:15 parking Urząd Gminy Cz.Dunajec

06-10 WTOREK godz. 15:30 - Orlik

08-10 CZWARTEK  godz. 15:30 -  Stadion

13-10 WTOREK godz. 15:30 - Orlik

15-10 CZWARTEK  godz. 15:30 -  Stadion

20-10 WTOREK godz. 15:30 - Orlik

22-10 CZWARTEK  godz. 15:30 -  Stadion

27-10 WTOREK godz. 15:30 - Orlik

29-10 CZWARTEK  godz. 15:30 -  Stadion